Dr. sc. Goran Pavel Šantek sudjelovao na tribini “Potencijali Dinama”

Voditelj projekta, dr. sc. Goran Pavel Šantek, u ponedjeljak, 18. ožujka 2019. sudjelovao je na tribini “Potencijali Dinama” koju je organizirala udruga članova Dinama “Dinamo to smo mi” uz eminentne domaće i svjetske stručnjake – Mikea Farnana, bivšeg direktora Manchester Uniteda iz ere Alexa Fergusona, Frederika Ekströma iz AIK Stockholma te dr. sc. Tomislava Globana s Ekonomskog fakulteta. Iz reportaže Večernjeg lista: “Prof. dr. sc. Goran Pavel Šantek koji na Filozofskom fakultetu između ostalih predaje i na kolegiju Antropologija sporta te je autor knjige ‘Dinamo, to smo mi’, upozorio je da buduća Uprava kluba treba paralelno izgraditi izgubljeni identitet kluba. ‘Možete napraviti najljepši stadion i ponuditi komfor i slažem se s time, ali još važnije je da se navijači mogu ponovno poistovjetiti s klubom. Moraju imati osjećaj da mu pripadaju inače će i takav biti prazan osim na velikim europskim utakmicama gdje se dolazi zbog protivnika“ zaključio je Šantek.” Više na poveznici.