U sklopu projekta održana tribina “Dinamo to smo mi”

U sklopu projekta “Sport, diskriminacija i integracija. Sport kao medij društvene inkluzije i participacije” na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u utorak je održana tribina pod nazivom “Dinamo to smo mi” koja je okupila velik broj zainteresiranih i čiji je cilj bilo predstavljanje aktualnih problema navijačke i članske zajednice GNK Dinama te poticanje konstruktivne rasprave o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti Dinama i njegovih navijača. Na tribini su govorili Juraj Čošić mag. cin., ispred udruge „Dinamo to smo mi“, Ivan Zečević mag. soc., ispred Kluba navijača Bad Blue Boys, dr. sc. Tibor Komar, docent na Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju te dr. sc. Goran Pavel Šantek, redoviti profesor na Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta i glavni organizator tribine.