Andrej Ivan Nuredinović i Dino Vukušić dobitnici su nagrade “Miloš Mraković Young Researcher Award”

Na međunarodnoj konferenciji 9th International Scientific Conference on Kinesiology, koja se održala u Opatiji od 15. do 19. rujna 2021. godine, Andrej Ivan Nuredinović, asistent na projektu Hrvatske zaklade za znanost pri Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u suautorstvu s kolegom Dinom Vukušićem, asistentom pri Institutu za društvena istraživanja „Ivo Pilar“, osvojio je 1. mjesto i nagradu „Miloš Mraković Young Researcher Award“ radom i izlaganjem 30 years of cultural trauma – framing of the events of 13th of May 1990 in mass media. Rad je međunarodno recenziran, prihvaćen i biti će objavljen na engleskom jeziku u zborniku radova s konferencije, pod naslovom: Nuredinović, A. I. and Vukušić, D. (2021). 30 years of cultural trauma – framing of the events of 13th of May 1990 in mass media. In S. Šalaj & D. Škegro (Eds.), 9th International Scientific Conference on Kinesiology 2021 (pp. 527-531). University of Zagreb Faculty of Kinesiology.